O nas

Kadrę nauczycieli Music Vox Studio tworzą wykształceni oraz doświadczeni scenicznie muzycy, odnoszący sukcesy również na konkursach muzycznych. Mamy również duże doświadczenie pedagogiczne oraz certyfikaty potwierdzające kompetencje nauczycielskie.
Regularnie dokształcamy się na różnego rodzaju warsztatach oraz kursach dla trenerów śpiewu, warsztatach instrumentalnych oraz produkcji muzyki.

Nauczyciele

Konrad Szewczuk

Wokalista, trener głosu, lektor, gitarzysta. Założyciel Music Vox Studio

Certyfikowany trener wokalny, a obecnie w trakcie certyfikacji NVPI (Natural Voice Perfection Institute). 

Ukończył Krakowską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie w klasie gitary, a obecnie jest studentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Jazz i muzyka estradowa (wokalistyka jazzowa) oraz studentem Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie na kierunku Jazz i muzyka improwizowana (gitara).

Czynny muzyk, finalista konkursu Novum Jazz Festival 2022 oraz konkursu 49 Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Aktywnie rozwija swoje umiejętności pedagogiczne regularnie doszkalając się na kursach trenerskich w kraju i za granicą

Olga Maria Kuśnieruk

Wokalistka, trenerka wokalna

Aktualnie na roku dyplomowym w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Gryficach w klasie fortepianu, Studio Aktorskie Lart Studio w Krakowie, przez rok studiowała w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicz w Białymstoku. Ukończyła również specjalistyczny kursu dla nauczycieli śpiewu: „Pedagogika wokalna XXI wieku”. Systematycznie rozwija swoje umiejętności i wiedzę w czasie kursów, warsztatów i seminariów dla wokalistów i nauczycieli śpiewu.

Jest laureatką festiwali w Budapeszcie i Sankt Petersburgu, finalistką Konkursu Piosenki Studenckiej w Krakowie, Szansy na sukces – Opole 2022, a także laureatką Grand Prix na XX Konkursie Muzyki Rozrywkowej 2023 im. Klimczuka w Kozienicach. Oprócz tego jest wokalistką Orkiestry Reprezentacyjnej AGH i zespołu Twist Band.